Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-DSCN5580

DSCN5493

DSCN5508

DSCN5453

DSCN5301

DSCN5211

DSCN5353

DSCN5133

DSCN3869

DSCN4951

DSCN4551

DSCN5238

Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

     DSCN5272   fokus_k_3

     DSCN5468

Последно освежено на Среда, 20 Јануари 2016 18:29
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN5082  

  DSCN5328      DSCN5599
Opel Astra 1.7 CDTI Skoda Fabia 1.9dizel  Mercedes a 170 CDI
   DSCN5006     DSCN5525      DSCN3997
Opel Meriva 1.7 DTI Chevrolet Spark Toyota yaris 1.4 D4D

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

1999 MERCEDES A 170
1999 MERCEDES A 170 PRODAVAM MERCEDES A KLASA 170 CDI PROIZVEDENA 1999 GODINA KUPENA VO MAKEDONIJA REDOVNO SERVISIRANA SO FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...


2010 CHEVROLET MATIZ
2010 CHEVROLET MATIZ PRODAVAM CHEVROLET SPARK 1.0 BENZIN PROIZVEDEN 2010 PRVA REGISTRACIJA 2011 GODINA SO EKSTRA FUL OPREMA POMINATI SAMO 28.000KM OD PRV SOPSTVENIK KUPEN VO MAKEDONIJA REDOVNO SERVISIRAN KAO OD SALON.
Повеќе...


2006 CHEVROLET AVANCHE
2006 CHEVROLET AVANCHE PRODAVAM CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2006 REGISTRIRANA DO MAJ 2016 GODINA KUPENA VO MAKEDONIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA EKSTRA.
Повеќе...


2001 VOLKSWAGEN GOLF
2001 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI 110KS PROIZVEDEN 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2006 PEUGEOT 207
2006 PEUGEOT 207 PRODAVAM PEUGEOT 207 1.4 HDI PROIZVEDENO 2006 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 12 MESEC 2016 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2005 NISSAN X-TRAIL
2005 NISSAN X-TRAIL PRODAVAM NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 4X4 PROIZVEDEN 2005/2006 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Повеќе...


2003 MERCEDES A 170
2003 MERCEDES A 170 PRODAVAM MERCEDES A 170 CDI PROIZVEDEN 2003 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRAN REDOVNO SERVISIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...


1999 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
1999 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM MOTOREN KOMPJUTER ZA OPEL CORSA B 1.0 BENZIN PROIZVEDENA 1999 GODINA
Повеќе...

Топ понуда
http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop