Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-20170207_093301

20170220_145600

20170210_112414

20170207_091027

20170207_090203

20170131_160755

20170129_144641

20170123_152756
Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

         pazarzase                             www.avtobanda.pazarzase.mk                     

        20170220_171946   DSCN8430

         20161129_100437  20161129_094529

Последно освежено на Сабота, 25 Февруари 2017 20:09
 
Најнова понуда во Автобанда

   2017-02-22_12.57.37  

  20161110_142247    20161210_153939
 Fiat Bravo 1.6 Dizel Audi a4 1.9 TDI Lada Niva
   20170207_155841     20161114_065257     DSCN8138
Citroen Xsara Picasso  VW Golf 5 1.9 TDI 105ks Suzuki Alto 1.1

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2007 PEUGEOT 407
2007 PEUGEOT 407 PRODAVAM PEUGEOT 407 SW 1.6 HDI PROIZVEDENA 2007GOD SO FUL OPREMA ( STAKLEN POKRIV ) DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO BESPREKORNA SOSTOJBA
Повеќе...


2004 VOLKSWAGEN GOLF
2004 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2003 CITROEN XSARA PICASSO
2003 CITROEN XSARA PICASSO PRODAVAM CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI PROIZVEDENA 2003/2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2004 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2004 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM ZADEN LEV STOP ZA GOLF 5 1.9 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA
Повеќе...


2004 CITROEN XSARA
2004 CITROEN XSARA PRODAVAM CITROEN XSARA 2.0 HDI 66KW - 90KS PROIZVEDENA 2004 GODINA 12 MESEC SO KOMPLETNA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA NOVI 4 GUMI VO EKSTRA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2011 NISSAN QASHQAI
2011 NISSAN QASHQAI PRODAVAM NISSAN QASHQAI - 4 X 4 - 2.0 DCI 110kw FACELIFT PROIZVEDEN 2011 GODINA 12 MESEC REGISTRIRAN CELA GODINA SO 6 BRZINI IMA 4 NOVI GUMI SO FUL OPREMA VO EKSTRA SOSTOJBA .
Повеќе...


2005 VOLKSWAGEN TOURAN
2005 VOLKSWAGEN TOURAN PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 66KW-90KS PROIZVEDEN 2005GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA 6 BRZINI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2008 FIAT BRAVO
2008 FIAT BRAVO PRODAVAM FIAT BRAVO 1.6 DIZEL 77KW PROIZVEDENA 2008 GODINA SO FUL OPREMA 6 BRZINI DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO SUPER SOSTOJBA
Повеќе...

Топ понуда
http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://www.avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

ПОЧИТУВАНИ КОРИСНИЦИ ВЕ ИЗВЕСТУВАМЕ ДЕКА НАСКОРО НОВО ОТВОРЕНИОТ ВЕБ ПОРТАЛ avtobanda.pazarzase.mk ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ЗА СИТЕ КОРИСНИЦИ КАДЕ ШТО КЕ МОЖАТ БЕСПЛАТНО ДА ПРОДАВААТ И КУПУВААТ СЕ НА ЕДНО МЕСТО 


 

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ АВТОБАНДА КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ МОЖНИ СЕ И РАЗМЕНИ СТАРО ЗА ПОНОВО 

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop